Wannado a Bambule jdou společně udělat radost dětem

//Wannado a Bambule jdou společně udělat radost dětem

Wannado a Bambule jdou společně udělat radost dětem

2023-11-05T21:43:49+00:00 13 Únor, 2023|Aktuality|

S novým ročníkem Wannado přidává nové možnosti, jak udělat sport zábavnější a proto se stává partnerem festivalů Bambule. Společně v letošním roce uspořádáme 3 akce, během kterých bude sport a zábava hlavním motivem. Proto bychom Vás rádi pozvali do Žlutých lázní v Praze 1.7.2023, kde se bude konat naše společná první zastávka. Další akce se bude konat 5.8.2023 – Hluboká nad Vltavou (Sportovně relaxační areál) a 9.9.2023 – Plzeň (areál Škodaland). 

Hračkářství Bambule pořádá 2. rodinný festival, který stejně jako jeho prodejny nabídne maximum kvalitní zábavy pro malé i větší.

Zveme vás na 2. ročník rodinného Festivalu Bambule, plného zábavy, hudby a nově také sportu.

Těšit se můžete na bohatý hudební, sportovní a doprovodný program určený pro rodiny s dětmi od 2 do 12 let. V rámci hudebního programu se na hlavní stage v průběhu celého dne vystřídají populární dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i rodiče.

Bohatý doprovodný sportovní program, nově na festivalu zaštítí projekt Wannado, který přivádí děti a mládež k pohybu, působí v dalších 5 zahraničních zemích. Wannado je organizátorem oblíbeného a úspěšného sportovního Festivalu Wannado (dříve Sporťáček), který ročně přivádí tisíce dětí k pohybu.

Na Festivalu Bambule vytvoří Wannado speciální zónu plnou sportovních aktivit, které si budou moct děti vyzkoušet a díky tomu zjistit, jaký sport je pro ně ideální.

Na festivalu nebude chybět bohatý doprovodný program, food zóna i relax zóna. Těšíme se na vás!

Více informací naleznete zde: www.festivalbambule.cz