Sporťáček 2024-07-19T09:25:13+00:00

Festival Sporťáček Tour 2024

Projekt České asociace Sport pro všechny, Festival Sporťáček Tour 2024 tvoří svými zastávkami po celé České republice Národní program náborů do sportovních klubů. Již čtrnáctým rokem inspiruje Festival Sporťáček českou populaci k pohybu a pomáhá s výběrem vhodného sportu. Ať už vaše dítě sportuje nebo se teprve chystá, určitě jste řešili dilema, jaký sport je pro něj ideální. Festival Sporťáček je prostor, na kterém najdete spolu s vašimi dětmi nejen odpověď, ale zároveň si rozšíříte obzory a zjistíte, jaké jsou možnosti v okolí. 

 

Nečekejte u nás žádné nudné stánky s letáky. Festivalová tour cestuje po celé republice a na jednom místě prezentuje sporty tak, abyste si na ně mohli „sáhnout“. Poznáte trenéry, kterým vaše dítě svěříte. Zároveň vám akce umožní získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. V průběhu celého dne na vás čekají různá exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiády, program s animovanými maskoty, možnost zdolat unikátní překážkovou dráhu Wannado Ninja Race zastřílet si na laserové biatlonové střelnici a další porce zábavy.

Patroni a hosté festivalu

JAROMÍR JÁGR

“Velký výběr sportů stojí za to a je krása vidět Wannado festival na vlastní oči. Když už v mládí trénujete naplno a makáte, ve stáří se všechno vrátí.“

GABRIELA KOUKALOVÁ

Tyhle akce mají stále větší význam, protože v dnešní společnosti je řada jiných lákadel. Je i na nás sportovcích, abychom ukazovali, jak je pohyb krásný.”

JAN ŽELEZNÝ

Děti musí vést rodiče. Vrcholovým sportovcem jsou dvě procenta lidí, proto je dobré, když člověk vidí v pohybu i jiný význam než výkony.”

ONDŘEJ MORAVEC

Musím říct, že když jsem byl malý, nebylo v Letohradu tolik možností sportovat, takže jsem chodil do kroužku lyžáku, což byl tehdy i biatlon – teď bych měl asi problém si vybrat, tehdy jsem o tom nemusel přemýšlet.”

PETR PILÁT

“Miluju to, co dělám. Díky pohybu mám na tváři úsměv a díky Wannado festivalu se tak můžete cítit všichni.”

PETR VABROUŠK

„Radím všem, aby využili šance a vybrali si na Wannado festivalu to, co je bude bavit. Sport je krásná věc. Jsem sice triatlonistou, ale dodnes mám moc rád i veslování, kterému jsem se deset let věnoval vrcholově.“

JIŘÍ PRSKAVEC

„Wannado festival je skvělá akce, kde můžou děti poznat, že sport přináší nejen radost, ale i kamarády a zážitky.“

JOSEF DOSTÁL

„Jsem ze sportovní rodiny, takže jsem se hýbal odmalička. Díky Wannado festivalu ale tuhle šanci dostane úplně každý.“

DAVID SVOBODA

“Ne každý si vybere ideální sport na první pokus a Wannado festival dává šanci každému, aby si našel aktivitu, díky které mu bude dobře.”

LUKÁŠ BAUER

„Na Wannado festivalech rád pomáhám motivovat začínající sportovce při výběru jejich budoucí dlouhodobé, pohybové aktivity.“

LUKÁŠ KRPÁLEK

“Rád podporuji dobré věci a na Wannado festivalu se mi líbí, že si každý může vyzkoušet a vybrat to, co ho skutečně baví.”

ARNOŠT PETRÁČEK

“Pro mě je sport celoživotní náplň a jsem rád, že díky akcím jako Wannado festival mohou to samé poznat všechny děti.”

Wannado Festival Tour 2024

Staň se součástí Wannado světa!

Vyplňte své údaje abyste nezmeškali žádnou akci.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovaním osobních údajů.

Direct auto Ninja Race

Na Wannado festivalu si kromě zkoušky různých sportů mohou návštěvníci také změřit své síly na nafukovací překážkové dráze Ninja Race. Ta vznikla v roce 2017 exkluzivně jako doplňující atrakce festivalu a od té doby sklidila obrovský úspěch. Malé i velké závodníky testuje v dovednostech jako je síla, rychlost či obratnost. Dráha nabízí několik variant délky i překážek a mimo termíny festivalů je možné si ji pronajmout pro vlastní akci.

Direct auto Biatlon

Zkuste si na vlastní kůži, jak se cítí závodníci biatlonu. Máte přesnou trefu? Na Wannado Festivalu můžete vaší mušku díky laserové biatlonové střelnici otestovat. Čtyři laserové terče doplněné o zábavnou závodní dráhu se staly novinkou roku 2018 a skvěle doplňují festivalový program.

Mám zájem stát se partnerem Wannado Festivalu

Ročně přivede festival tisíce děti k pohybu. Jen za minulý rok navštívilo Wannado Festival v České republice více než 40 000 návštěvníků. Staňte se i Vy partnerem Festivalu a podpořte akci, kde si děti mohou vybrat právě ten jejich sport.