Pomáháme 2020-05-26T16:09:51+00:00

Wannado Pomáhá

⚠️ AKTUÁLNĚ!

Vážení sportovní přátelé,  

z důvodu vládních nařízení ohledně zákazu konání sportovních akcí a uzavření sportovišť jsme se rozhodli, že příjem žádostí o dotace v projektu Wannado pomáhá pozastavíme.  Jakmile příjem žádostí opět spustíme, toto rozhodnutí stáhneme. Prosím, sledujte tedy dále naše webové stránky.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví! 

Je spousta těch, kteří z různých důvodů nemají možnost rozvíjet své sportovní aktivity tak jak by si přáli. Cílem projektu Wannado Pomáhá je podpořit ty, kteří chtějí sportovat i přes náročné životní situace. Společně se snažíme překonávat nesnadné překážky a podpořit ty, kteří bojují za své sny.

Zapojte se

Projekt Wannado Pomáhá vznikl díky spolupráci se společností Hello bank!, aby usnadnil život sportovcům ve složité situaci a umožnil zažívat radost ze sportovních úspěchů spolu s ostatními. Jen od roku 2016 jsme přispěli na plnění cílů žadatelům a subjektům celkovou částkou 1 385 990 korun.

Formuláře

Povězte nám, proč právě Vy nemůžete dělat sport, jaký byste rádi. Brzdí Vás handicap? Nebo jen chybí prostředky pro potřebný trénink? Wannado udělá maximum, aby Vás dostal blíže k vysněnému sportu či aktivitě. Napište nám o sobě přes formuláře, které naleznete níže, a můžeme pomoci také Vám.

Obecná pravidla (PDF)

Příklady podpořených

KAROLÍNA DEJOVÁ

Tanec

I díky Wannado podpoře si Kája vytančila hned několik skvělých úspěchu a cen.

VÁCLAV HERZINGER

Boccia

Wannado Pomáhá usnadnilo Václavovi cestu ke speciálním míčům pro jeho sport vyráběných v Koreji.

DANIELA PECINOVÁ

Parapole

Daniela si přes životní překážku splnila sen a i díky podpoře Wannado Pomáhá se v roce 2016 stala v kategorii hendikepovaných mistryní světa v tanci na tyči.

ARNOŠT PETRÁČEK

Plavání

Český paralympijský reprezentant v plavání a držitel zlaté medaile z paralympijských her v Riu de Janeiru má i dlouholetou podporu Wannado Pomáhá.

Formuláře a pravidla podpory

Potřebujete poradit?

Pište na pomoc@sportacek.cz

Mám zájem stát se partnerem Wannado Pomáhá

Staňte se partnerem projektu Wannado Pomáhá a podpořte tak spolu s námi handicapované či sociálně slabé sportovce.