Wannado 2020-08-28T13:27:30+00:00

Svět Wannado

Přivádíme děti a mládež k pohybu

Wannado je první mezinárodní platforma přivádějící děti a mládež k pohybu. Svým pestrým multimediálním obsahem hledá rovnováhu mezi rychle se šířícími lákadly digitálního světa a tolik potřebnou fyzickou aktivitou dnešních dětí. Právě moderní technologie Wannado využívá k návratu dětí ke sportu. Ukazuje jim, že tělesná aktivita přináší kvalitnější a radostnější život.

Zábavná forma rozvoje

Snahou všech aktivit Wannado je zábavnou formou šířit mezi děti a mládež základní hodnoty, které je následně formují k jejich zdravému rozvoji a proaktivnímu přístupu ke svému okolí. Mezi hlavní pilíře, o které se Wannado opírá ve všech svých činnostech, patří sociální rovnost, zdravý přístup k životu a ohleduplnost k přírodě. Vše podporují tři základní iniciativy projektu – Wannado Festival, Wannado Sport do škol, Wannado Pomáhá.

Digitální rozhraní platformy

Wannado inspiruje děti po celém světě způsobem, kterému právě ony rozumí. Multimediálním obsahem je provází animované postavy, které děti hravou formou vzdělávají a motivují k rozvoji jejich schopností. Vlastní řadou produktů pak Wannado přímo zprostředkovává zážitek z aktivního pohybu a hry. Hlavní cílem projektu a jeho dílčích aktivit zůstává jediné – najít vhodnou aktivitu pro každého.

Partneři

Regionální partneři

Institucionální partneři

Záštity a certifikáty

Hlavní město Praha
PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph. D.
radní hlavního města Prahy
Praha 4
Irena Michalcová
Starostka městské části Praha 4
Brno
JUDr. Markéta Vaňková
Primátorka
Zlín
Ing. et Ing. Jiří Korec
Primátor
Jihomoravský kraj
JUDr. Bohumil Šimek
Hejtman
Zlínský kraj
Mgr. Miroslav Kašný
Radní
Certifikát společenské odpovědnosti