Ve Zlíně odstartoval 12. ročník BILLA Wannado Festival Tour

//Ve Zlíně odstartoval 12. ročník BILLA Wannado Festival Tour

Ve Zlíně odstartoval 12. ročník BILLA Wannado Festival Tour

2022-05-31T11:26:51+00:00 31 Květen, 2022|Aktuality|

V sobotu 28. května 2022 ve Zlíně na Stadionu mládeže odstartoval již 12. ročník seriálu BILLA Wannado Festival Tour 2022. Akce s cílem přivézt děti ke sportu, doslova rozpohybovala celý stadion, na který zavítalo okolo 3 a půl tisíce návštěvníků.

Návštěvníci si mohli vyzkoušet různé sporty, vybírat z více než 20 sportovních klubů, vyzkoušet překážkovou dráhu Ninja Race, zastřílet si na laserové biatlonové střelnici nebo se inspirovat zhlédnutím exhibičních vystoupení. Na hlavním pódiu mohli vyslechnout rozhovory s významnými sportovci, jako např. para hokejistou Zdeňkem Háblem, hokejisty Davidem Hufem a Jiřím Suhradou. Festival navštívil a podpořil také Primátor města Zlín, pan Jiří Korec, který je sám velký sportovec, a dokonce na pódiu předvedl stojku. Dalším překvapením byl herec Jan Čenský, který přišel mladé sportovce s nadšením pozdravit. Celodenním programem, který byl opravdu nabitý a zábavný, provázeli moderátoři Katka Říhová a Dominik Vršanský. V průběhu dne se jim po boku objevovaly postavičky Wannado – Naila, Meerfun, Keryan a Bernil, které s dětmi sportují, tančí a blbnou už několik let, a děti je milují. Kromě sportování se také soutěžilo o hodnotné ceny a rozdávalo se spoustu krásných dárků od partnerů.

 

V průběhu dne měla velký úspěch kuchařská show vítěze MasterChef Česko 2020 Romana Staši, který přímo na pódiu vařil chutné a zdravé jídlo z produktů privátních značek dostupných v prodejnách BILLA. K vaření přizval malé i velké pomocníky a společně s nimi připravil dokonalé jídlo. Na základě této show pozval titulární partner BILLA všechny návštěvníky na ochutnávku do jejich BILLA stanu. Nezapomněl také na zdraví našich dětí a po celou dobu festivalu se rozdávalo v BILLA stanu ovoce.

 

Letos poprvé byla součástí festivalu Hello bank! zóna udržitelnosti, která děti učila, jak se šetrně chovat k naší planetě. Mohly si vyzkoušet aktivity spojené s tříděním odpadu, vyrobit si udržitelné hračky a zjistit, co se naučili v doplňovacím kvízu.