Tisíce lidí sportovalo na BILLA Wannado Festival Tour 2022 v Litoměřicích!

//Tisíce lidí sportovalo na BILLA Wannado Festival Tour 2022 v Litoměřicích!

Tisíce lidí sportovalo na BILLA Wannado Festival Tour 2022 v Litoměřicích!

2022-06-27T11:37:08+00:00 27 Červen, 2022|Aktuality|

V sobotu 18. června 2022 zavítal BILLA Wannado Festival Tour na Střelecký ostrov do Litoměřic, kde se poprvé stal součástí festivalu Bezva Fest.

Sportovní, zábavní a celkově opravdu nabitý celodenní program měl tu čest odstartovat na pódiu Roman Staša, Master Chef 2020, který návštěvníkům předvedl kuchařskou show a zároveň je interaktivně zapojil do vaření. Osobně se tak setkal se svými fanoušky a po skončení show se s nimi vyfotil. Vynikající tortilla, kterou Roman uvařil, byla připravená z produktů privátních značek dostupných v prodejnách BILLA. Následně pak BILLA, jako titulární partner, pozvala všechny návštěvníky na pestrou ochutnávku zdarma do jejich BILLA stanu. Pro nejmenší účastníky festivalu se v BILLA stáncích rozdávalo také ovoce a popcorn.

 

„Pohyb, zdravý životní styl, volné chvíle strávené s rodinou, to jsou atributy, které naše společnost má v žebříčku hodnot na těch nejvyšších místech. Jsme proto velice rádi, že letošní série festivalů ponesou jméno naší společnosti. Zároveň zveme všechny návštěvníky na degustaci jídel připravených Romanem Stašou, který z našich ingrediencí vaří již téměř 2 roky,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace společnosti BILLA.

 

Během celého dne si mohli návštěvníci vyzkoušet celou řadu sportů od klasického fotbalu, přes gymnastiku, krav magu,
až po nevšední bogi sport. Některé kluby předvedli na Be Cool stage svá vystoupení, ke kterým se přidali postavičky z planety Wannado – Meerfun a Keryan. Velmi akční a zajímavé vystoupení předvedl populární parkour, kde zazářil známý YouTuber Tary, který závodil společně s dětmi na velké překážkové dráze Ninja race. Dalšími vystupujícími byli Fayne, Lea s Tomem, Veronika Spurná, Pigy a Lili nebo Mlsoutkové. Průběh dění na pódiu moderoval skvělý Martin Pořízek, který každého z vystupujících okouzlil svým vtipem. Dětem a jejich rodičům přichystal během dne nespočet soutěží, ve kterých vyhrávali krásné dárky od našich partnerů.

 

Další zajímavostí pro rodiny z dětmi byla bezpochybně zóna udržitelnosti Hello bank!, která již tradičně učila děti, jak se chovat šetrněji k naší planetě. Děti mohly vyplnit kvíz, zahrát si hru „hřbitov odpadků“ a následně se tak dostat do slosování o hlavní výhru, která byla vyhlášena odpoledne.

 

Střelecký ostrov se v sobotu proměnil v sen každého dítěte. Velikou oblibou se stali i místí hasiči, kteří pečovali o zchlazení návštěvníků v extrémním horku. Nadšení v očích dětí naznačovalo, že cíl akce, přivést děti ke sportu a dopřát jim den plný zábavy, byl víc než úspěšný!

 

„Děti jsou přirozeně aktivní, my je v tom musíme podporovat, proto jsem nadšený, že v Litoměřicích se nám to povedlo! Vážím si spolupráce s našimi partnery a chtěl bych jim tímto směrem poděkovat, že se nám společnými silami podařilo uspořádat úspěšný sportovní a zábavní festival.“ říká Jakub Makalouš, zakladatel Wannado.