11. ročník Wannado Festivalu v Praze rozhýbal tisíce dětí

//11. ročník Wannado Festivalu v Praze rozhýbal tisíce dětí

11. ročník Wannado Festivalu v Praze rozhýbal tisíce dětí

2021-10-12T11:26:51+00:00 6 Září, 2021|Aktuality|

Během prosluněné soboty 4. září 2021 přivítala Branická louka na Praze 4 davy malých nadšených návštěvníků, kteří potvrdili, že se i po Covidové pauze hýbat chtějí. V průběhu celého dne bylo cítit ze všech dětí, rodičů i zástupců sportovních klubů a volnočasových aktivit nadšení, které vytvářelo nezapomenutelnou atmosféru!

Wannado Festival v Praze navštívily tisíce návštěvníků. Na akci se prezentovalo přes čtyřicet sportovních klubů, svazů, oddílů a volnočasových aktivit a na pódiu generálního partnera Hello bank! se představilo přes dvacet exhibičních vystoupení.

Návštěvníci si mohli během dne vyzkoušet sportovní aktivity ze všech ročních období. V jednu chvíli se tak mohli prohánět po Vltavě na paddleboardech a vzápětí obout lyžáky a sjet si malou improvizovanou sjezdovku na umělém sněhu. Bylo možné si vyzkoušet také řadu dalších atraktivních sportů, jako např. motokáry, parkour, squash, rope skipping, mírový běh, různé týmové, taneční a bojové sporty. Obrovskému zájmu celých rodin se těšily i volnočasové a netradiční sportovní aktivity jako agility, deskové hry a hlavolamy. Nad důlky Vás mohli zaškolit dokonce mistři světa z Českého kuličkového svazu.

Velké pozornosti se již tradičně těšila Hello bank! zóna s unikátní překážkovou dráhou Ninja Race, napínavým laserovým biatlonem a chillout zónou pro chvíle nezbytného odpočinku ve stínu.

Povzbudit děti v cestě za sportem přišli biatlonistka Gabriela Soukalová, beach volejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová a motokárový jezdec Dominik Javůrek, kteří na Hello bank! pódiu motivačně promluvili o svých sportovních začátcích. O důležitosti pohybu v životě každého z nás také přišli pohovořit Filip Neusser, předseda Národní sportovní agentury, a Irena Michalcová, starostka městské části Praha 4.

I díky podpoře generálního partnera Hello bank!, hlavního města Prahy a městské části Praha 4 se nám opět podařilo rozpohybovat a nadchnout pro sport tisíce dětí.