Zlín 2022-11-02T12:11:27+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem
FB událost

ZLÍN

28. 05. 2022

Do Zlína na Stadion mládeže zavítá Wannado Festival již po sedmé. Přes pět tisíc návštěvníků si mohlo loni vyzkoušet přes 40 různých sportů u více než 45 klubů a setkat se například s triatlonistou Petrem Vabrouškem.

Wannado Festival Tour tvoří Národní program náborů do sportovních klubů. Je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 20 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční ve třech městech po celé ČR.

Nad akcí převzali záštitu primátor staturátního města Zlín Ing. et Ing. Jiří Korec a radní Zlínského kraje Mgr. Miroslav Kašný.

Sporty a kluby
Program
Navigace

Sporty a kluby

Přihlásit klub

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Program

Titulární partner

Generální partner

Hlavní partner

Oficiální partneři

Institucionální partneři