Wannado 2024-06-21T22:34:43+00:00

Svět Wannado

Přivádíme děti a mládež k pohybu

Wannado je první mezinárodní platforma přivádějící děti a mládež k pohybu. Svým pestrým multimediálním obsahem hledá rovnováhu mezi rychle se šířícími lákadly digitálního světa a tolik potřebnou fyzickou aktivitou dnešních dětí. Právě moderní technologie Wannado využívá k návratu dětí ke sportu. Ukazuje jim, že tělesná aktivita přináší kvalitnější a radostnější život.

Zábavná forma rozvoje

Snahou všech aktivit Wannado je zábavnou formou šířit mezi děti a mládež základní hodnoty, které je následně formují k jejich zdravému rozvoji a proaktivnímu přístupu ke svému okolí. Mezi hlavní pilíře, o které se Wannado opírá ve všech svých činnostech, patří sociální rovnost, zdravý přístup k životu a ohleduplnost k přírodě. Vše podporují tři základní iniciativy projektu – Wannado Festival, Tělocvik.online, Wannado Pomáhá.

Digitální rozhraní platformy

Wannado inspiruje děti po celém světě způsobem, kterému právě ony rozumí. Multimediálním obsahem je provází animované postavy, které děti hravou formou vzdělávají a motivují k rozvoji jejich schopností. Vlastní řadou produktů pak Wannado přímo zprostředkovává zážitek z aktivního pohybu a hry. Hlavní cílem projektu a jeho dílčích aktivit zůstává jediné – najít vhodnou aktivitu pro každého.

Staň se součástí Wannado světa!

Vyplňte své údaje a přihlaste se k odběru našeho informačního newsletteru.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracovaním osobních údajů.

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Institucionální partneři

Mediální partneři

Záštity a certifikáty

Certifikát společenské odpovědnosti