Veřejná sbírka 2018-08-16T13:07:41+00:00

Wannado Veřejná sbírka

Projekt Wannado vznikl jako logická reakce na alarmující stav a akutní situaci ve světě, zapříčiněnou užíváním technologií a pasivním trávením volného času. Objevila se potřeba pro mezinárodní projekt, který bude mluvit k dětem jejich vlastním jazykem, bude schopen reagovat na nejnovější trendy a uvidí v technologiích spojence namísto hrozby. I vy se nyní můžete zapojit do iniciativ projektu Wannado a významně tak přispět ke zdraví a rozvoji společnosti, ve které žijeme.

Na co přispívám?

Wannado Festival

Přivádí každoročně tisíce dětí k pohybu.

Wannado Pomáhá

Usnadňuje cestu k pohybu handicapovaným, sociálně slabým a talentovaným.

Wannado Sport do škol

Transformuje přístup k výuce tělesné výchovy.

Jak mohu pomoci?

Pro účely pomoci byla zřízena registrovaná veřejná sbírka pod č.j.: 548688/2018 a spisovou značkou: S-MHMP/339868/2018. Projekt můžete podpořit následujícími způsoby:

  • Transakcí libovolné částky na č. ú.: 337337338/0300, vedeném u Československé obchodní banky, a.s.

Naskenováním tohoto kódu prostřednictvím aplikace mobilního bankovnictví pošlete jakoukoliv částku na výše uvedený bankovní účet.

  • Dobrovolnictvím na našich akcích. Přihlásit se můžete zde.
  • Koupí oficiální plyšové hračky či jiných produktů z Wannado shopu. (Dostupné od 09/ 2018.)

Vážíme si jakékoliv formy podpory.

Wannado a pohyb obecně posiluje a předává hodnoty jako spravedlnost, rovnoprávnost kluků a holek, spolupráce a respekt k přírodě. To vše napomáhá plnit cíle platformy a posílit společnost, ve které žijeme. Wannado tak dává všem, zejména mladé generaci, vodítko a motivaci se pozitivně zapojit do světa a komunit kolem nich. Ve finále veškeré Wannado aktivity vedou ke zdravějšímu, šťastnějšímu, více vyváženému a zábavnějšímu životu.

Děkujeme za vaši pomoc.