Spojení, které dává smysl

//Spojení, které dává smysl

Spojení, které dává smysl

2018-11-22T16:31:19+00:00 22 Listopad, 2018|Aktuality|

Sport a pohyb jsou součástí kultury. Proto již několik let funguje partnerství mezi Wannado Festivalem a Zlínským Filmovým Festivalem, které zajišťuje ještě o kousek lepší zážitek pro všechny návštěvníky obou akcí.

„Wannado Festival je ta nejlepší alternativa jako protipól k našim aktivitám na Filmovém Festivalu“ komentuje vedoucí produkce této akce. „Řekli jsme si, že jestliže zveme lidi na sedavé aktivity a budou chodit týden do kina, mohli bychom je také nějak rozhýbat.“

A o tom to přesně je. Wannado Festival je největší náborová akce v České republice. Představuje všechny lokální sporty a aktivity, do kterých se můžou místní děti zapojit. Dlouhodobě tak buduje vztah dětí k pohybu a rozšiřuje členské základny sportovních klubů. V rámci Wannado Festivalu je možné vyzkoušet nejen širokou paletu sportů, ale také lze vidět skvělá exhibiční vystoupení dětí, které již jsou do sportu zapojeny, překonávat se v závodech, například na Wannado Ninja Race dráze, nebo si vyzkoušet střelbu z biatlonové pušky.

Wannado zkrátka poskytuje prostor pro aktivní vyžití. Festival si tím získal podporu nejen měst a krajů, ale také známých osobností a vrcholových sportovců České republiky. Ti se pravidelně na akcích objevují a motivují děti k pohybu společným sportováním.

Dlouhodobá souhra těchto dvou akcí je krásným příkladem komplexního kulturního zážitku, který se těší pozitivních reakcí všech návštěvníků. Proto spolupráce funguje již dlouhých 6 let a rok 2019 určitě nebude výjimkou.