Praha 2021-08-31T10:04:49+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

PRAHA

04. 9. 2021

Tradice Wannado Festivalu v Praze začala od roku 2011 a od té doby si prostřednictvím této největší sportovní náborové akce našlo cestu do sportovních a volnočasových klubů až 11 000 dětí a mládeže. Každoročně se na akci v Praze prezentuje v průměru 140 sportovních klubů a zároveň akci navštíví až 13 tisíc návštěvníků za doprovodu sportovní elity v čele s Jaromírem Jágrem, Radkem Štěpánkem a Janem Železným.

Loňský ročník se i navzdory opatřením Vlády ČR podařilo uskutečnit a návštěvníkům se tak představilo celkem 40 sportovních klubů. Letos se opět událost odehraje v prostorách Branické louky a návštěvníci se mohou opět těšit na sportovní aktivity, překážkové dráhy, soutěže, exhibiční vystoupení a osobnosti ze světa sportu.

Nad akcí převzala záštitu starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová, radní hl. m. Prahy PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. a Národní sportovní agentura.

Sporty a kluby
Program
Navigace

Sporty a kluby

Přihlásit klub

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Program