Praha 2020-08-31T10:20:05+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

PRAHA

12. 9. 2020

V Praze se Wannado Festival chystá na svůj desátý ročník a jde tradičně o největší zastávku v celém seriálu. Letos se událost odehraje v prostorách Branické louky. V minulém ročníku se návštěvníkům představilo celkem 147 klubů, které prezentovaly 90 sportů. Skvělou atmosféru vytvořilo přes 13 tisíc návštěvníků za doprovodu sportovní elity v čele s Jaromírem Jágrem, Radkem Štěpánkem a Janem Železným.

Wannado Festival Tour tvoří Národní program náborů do sportovních klubů. Je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 20 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční ve třech městech po celé ČR.

Nad akcí převzali záštitu radní hlavního města Prahy PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. et. a starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová.

Sporty a kluby
Program
Navigace

Sporty a kluby

Přihlásit klub

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Program