Praha 2022-09-14T13:28:51+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

PRAHA

3. 9. 2022

Tradiční zastávka BILLA Wannado Tour Festivalu v Praze se uskuteční 3.9.2022, jako každoročně na Branické louce. Prostřednictvím této největší náborové akce si za 11 let našlo cestu do sportovních a volnočasových klubů přes 11 000 dětí a mládeže. Každoročně se na akci v Praze prezentuje v průměru 140 sportovních klubů a zároveň akci navštíví až 13 tisíc návštěvníků za doprovodu známých sportovních osobností.

Celodenním programem Vás bude provázet moderátoři spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado – Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou. Můžete se těšit na dokonalou kuchařskou show Romana Staši, výherce Master Chef.  Zdraví Vašich dětí je pro nás důležité, proto jsme s titulárním partnerem BILLA pro Vás připravili stánek s ochutnávky. Skvělou kávu si rodiče mohou vychutnat v Costa Coffee Mobile. Překážková nafukovací dráha Ninja Race, laserová biatlonová střelnice ani zóna Wannado odrážedel pro nejmenší sportovce nebudou chybět. V Hello bank! zóně udržitelnosti děti naučíme, jak se šetrně chovat k naší planetě.

Vstup na akci je zdarma!

Tak jaký sport si vybereš ty?

Sporty a kluby
Program
UKÁZAT NA MAPĚ

Sporty a kluby

Přihlásit klub

Udržitelnost

Přihlásit se

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Program

Titulární partner

Generální partner

Hlavní partner

Oficiální partneři

Institucionální partneři