Praha 2024-07-17T20:54:36+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

PRAHA

Výstaviště Praha

7. 9. 2024

Festival Sporťáček Tour 2024 tvoří Národní program náborů do sportovních klubů. Je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 25 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční v několika městech po celé ČR.

Festival Sporťáček je pro všechny zdarma.

Celodenní rodinná akce plná zábavy, poznání a aktivit pro malé i velké návštěvníky. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý, sportovní a doprovodný program pro rodiny s dětmi. Součástí programu budou nejrůznější aktivity a činnosti nejen pro děti ale i rodiče. Po celý den se budou na pódiu střídat sportovní organizace, jejichž vystoupení potěší nejen děti. V interaktivních sportovních zónách bude připravena řada aktivit, které vás přenesou do světa her, zábavy a poznání.

Výstaviště Praha

Sporty a kluby

Přihlásit klub

Program

Fotografie

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Hlavní partneři

Oficiální partneři

Institucionální partneři

Mediální partneři