Pomáháme 2024-07-19T09:21:48+00:00

 

Wannado pomáhá je opět aktivní díky Nadaci Direct (od 2024). K dnešnímu dni se podařilo od roku 2018 rozdat 2,6 miliónů korun českých.

 

 


Wannado Pomáhá

Je spousta těch, kteří z různých důvodů nemají možnost rozvíjet své sportovní aktivity tak jak by si přáli. Cílem projektu Wannado Pomáhá je podpořit ty, kteří chtějí sportovat i přes náročné životní situace. Společně se snažíme překonávat nesnadné překážky a podpořit ty, kteří bojují za své sny. Projekt vznikl díky spolupráci se společností Hello bank!, aby umožnil zažívat radost ze sportovních úspěchů.

Obecná pravidla (PDF)

Wannado Pomáhá poskytuje finanční, materiální i lidskou pomoc: uhrazení členských příspěvků, zajištění sportovního vybavení z druhé ruky, či napojení na personální pomoc z řad dobrovolníků. Wannado Pomáhá pokrývá všechny potřeby sportovců ve složité situaci. Od roku 2016 jsme přispěli na plnění cílů 176 žadatelům a subjektům celkovou částkou 2 626 790 korun.

Zapojte se

Povězte nám, proč právě vy nemůžete dělat sport, jaký byste rádi. Brzdí Vás handicap? Chybí vám finanční, materiální či lidské prostředky pro potřebný trénink? Wannado Pomáhá udělá maximum, aby vás dostal blíže k vysněnému sportu či aktivitě. Napište nám o sobě a vašich aktuálních potřebách přes formuláře, které naleznete níže a můžeme pomoci také vám.

Formuláře

Příklady podpořených

KAROLÍNA DEJOVÁ

Tanec

I díky Wannado podpoře si Kája vytančila hned několik skvělých úspěchu a cen.

VÁCLAV HERZINGER

Boccia

Wannado Pomáhá usnadnilo Václavovi cestu ke speciálním míčům pro jeho sport vyráběných v Koreji.

DANIELA PECINOVÁ

Parapole

Daniela si přes životní překážku splnila sen a i díky podpoře Wannado Pomáhá se v roce 2016 stala v kategorii hendikepovaných mistryní světa v tanci na tyči.

ARNOŠT PETRÁČEK

Plavání

Český paralympijský reprezentant v plavání a držitel zlaté medaile z paralympijských her v Riu de Janeiru má i dlouholetou podporu Wannado Pomáhá.

Chci také pomáhat s projektem Wannado Pomáhá

Podpořte s námi handicapované či sociálně slabé sportovce!

Máte doma sportovní vybavení, které již nevyužijete? Společně ho můžeme poslat tam, kde ještě poslouží třeba několik let.

Rádi pomáháte druhým a máte jednou za čas volnou chvíli? Můžte se stát dobrovolníkem v projektu a pomáhat spolu s námi.