Wannado festival Sporťáček míří do Karlových Varů

//Wannado festival Sporťáček míří do Karlových Varů

Wannado festival Sporťáček míří do Karlových Varů

2018-08-03T16:13:03+00:00 27 Květen, 2017|Aktuality|
44 sportovních klubů, známé osobnosti, zajímavé soutěže, spousta novinek ze světa Wannado – to vše a hlavně kopec zábavy již tuto sobotu 10. června na Stadionu Závodu míru v Karlových Varech od 10 do 18 hodin.
Po úspěšné první zastávce ve Zlíně se chystá největší náborová sportovní akce v České republice do Karlových Varů. Představíme 44 klubů, které malým návštěvníkům odprezentují svá sportovní odvětví. Akci přijde podpořit hned několik významných jmen, například český reprezentant v běhu na lyžích Lukáš Bauer, akrobatický pilot Petr Kopfstein či hokejový reprezentant Václav Skuhravý. Proběhne také autogramiáda.
Pro návštěvníky bude připraveno spoustu zajímavých soutěží, ve kterých mohou získat hodnotné ceny od partnerů. Nebude chybět ani velká soutěž o dětské kolo Author.

A na jaké novinky se můžete těšit?

Sporťáček prošel v letošním roce velkou přeměnou. Dnes se již pohybuje na mezinárodní platformě zvané Wannado, která propojuje pohyb a aktivní přístup k životu s multimediálním obsahem. Nový svět, jenž se poprvé představil 27. 5. ve Zlíně, budete moci objevit i na Stadionu Závodu míru.

Do světa Wannado Vás uvedou čtyři maskoti – Keryan, Meerfun, Bernil a Naila. Můžete se těšit na jejich pestrá vystoupení na hlavním pódiu, kterými rozhýbou každé dítě i většinu dospělých ve svém okolí.

Další novinkou letošního ročníku je Wannado Ninja Race dráha. Že to zní zajímavě? A to jste ji ještě neviděli! Tato překážková dráha, která nemá v České republice obdoby, měří až 60 metrů! Dráha je tvořena obřími prolézačkami a nafukovačkami a dostupná je ve dvou variantách. Rekordy se ve Zlíně stanovily na 13, 8 vteřin pro menší verzi dráhy a 37, 9 vteřin pro větší. Troufáte si na překonání těchto časů a stanovení nových rekordů? V tom případě určitě přijďte na Stadion Závodu míru, začínáme v 10 hodin.

Pro návštěvníky bude připravené nové Wannado Bistro, které dodá potřebnou energii zdravým a chutným občerstvením. Nezapomeňte vyzkoušet i naše nové raw tyčinky pojmenované po maskotech festivalu. Jistě Vás potěší i maličkosti, které obohacují svět Wannado, jako například kelímky s postavičkami, které naplníme osvěžujícími nápoji.

Na hlavním pódiu nebudou chybět ani exhibiční vystoupení a rozhovory s významnými hosty.
Celým dnem Vás budou provázet moderátoři Zorka Hejdová a Zdeněk Piškula. Vstupné na den plný zábavy je zcela zdarma.