Čeká nás víkend s dvojitou dávkou pohybu

//Čeká nás víkend s dvojitou dávkou pohybu

Čeká nás víkend s dvojitou dávkou pohybu

2018-09-20T15:25:19+00:00 20 Září, 2018|Aktuality|

Wannado Festival se chystá na letošní zastávky v Ostravě a Brně. Na návštěvníky čeká víkend nabitý sportovními aktivitami. Ačkoli předpovědi počasí hlásí déšť a zataženo, sportovat se bude za každého počasí. Doporučujeme ale návštěvníkům, aby si s sebou vzali pláštěnky a teplé oblečení, není totiž špatného počasí, jen špatného oblečení.

Festivalový víkend začne sobotní zastávkou v Ostravě, která se představí na Městském stadionu ve Vítkovicích. K vidění bude přes 50 sportovních disciplín a nebudou chybět ani hvězdy českého sportu v čele se Zdeňkem Stromšíkem, Petrem Korbelem či Jiřím Mužíkem.

Mezi prezentujícími v Ostravě se představí mimo jiné i hokejový klub HC RT TORAX Poruba, který připravuje novou generaci českých hokejistů. „Snažíme se o výchovu sportovně zdatných, samostatných a zdravě sebevědomých dětí, které budou připravené na budoucí sportovní, ale i běžný život. Tréninky jsou pro děti 3x týdně a děti jsou na nich rozdělené do několika skupin. Na tréninku tak máme 30–40 dětí. Nábory provádíme celoročně. Objevujeme v ostravských dětech hokejový talent pro budoucí reprezentaci města Ostravy.“ dodává Jiří Trembáč, trenér HC RT TORAX Poruba.

Nedělní den bude patřit Wannado Festivalu v Brně, který ovládne areál koupaliště Biotop. Návštěvníci budou patrně muset odolat podmínkám hodných ARMY testu, jelikož to zatím vypadá, že deštivé počasí se nám nevyhne ani v Brně. I tak jsou ale na programu prezentace sportovních klubů a rozhovory se sportovci jako je Tomáš Verner nebo Martin Krňávek. Brněnský festival mediálně podpoří TV BRNO 1 a B-TV.

Na obou zastávkách bude znovu probíhat po celý den soutěž o dětské kolo Author, do které se lze zapojit registrací na atrakce Hello bank! Ninja Race a Hello bank! Biatlon. Dále budou pro návštěvníky připraveny prezentace našich partnerů KiK textil a Nonfood, Pojišťovna VZP, a. s., dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny, HAVEX – auto, či ProTrenink.cz. Občerstvení pro návštěvníky přichystá Agrofert, Lavazza a Mattoni.

Vážíme si podpory měst Brna a Ostravy i Jihomoravského a Moravskoslezského kraje, kteří také přebrali záštitu nad konáním akce.