Brno 2020-09-15T14:52:45+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

BRNO

19. 09. 2020

Brno přivítá Wannado Festival již popáté. Návštěvníci se opět mohou těšit na den plný pohybu a zábavy tentokrát v Zábavním parku Eldorádo. Loňský ročník přišli do sportovního areálu podpořit kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner nebo silniční cyklista Ján Svorada.

Wannado Festival Tour tvoří Národní program náborů do sportovních klubů. Je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 20 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční ve třech městech po celé ČR.

Nad akcí převzali záštitu primátorka statutárního města Brno JUDr. Markéta Vaňková a hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek.

Sporty a kluby
Program
Navigace

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Sporty a kluby

Přihlásit klub

Program