Brno 2022-10-03T11:28:00+00:00
Zpět
Přihlásit klub
Staň se dobrovolníkem

BRNO

17. 09. 2022

Brno přivítá BILLA Wannado Festival již pošesté. Akce se bude konat v sportovně-rekreačním areálu Hněvkovského. Návštěvníci se opět mohou těšit na den plný pohybu a zábavy. V minulých ročnících přišli do sportovního areálu podpořit akci kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner nebo silniční cyklista Ján Svorada.

BILLA Wannado Festival Tour tvoří Národní program náborů do sportovních klubů. Je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 20 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční v sedmi městech po celé ČR.

Sporty a kluby
Program
Navigace

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staň se dobrovolníkem v rámci Wannado Festival Tour. Společně rozhýbeme co nejvíce dětí a přispějeme k jejich zdravému rozvoji. Pokud ti není lhostejná budoucnost naší společnosti, tak jsi pro náš tým ten pravý nebo ta pravá. S námi získáš zkušenosti v oblasti pořádání sportovních akcí, dostaneš od nás super tričko, certifikát o dobrovolnické práci a navíc odejdeš s dobrým pocitem.

K dobrovolnictví na největší sportovní a rodinné akci v ČR se můžeš přihlásit TADY.

Těšíme se na tebe!

Sporty a kluby

Přihlásit klub

Program

Titulární partner

Generální partner

Hlavní partner

Oficiální partneři

Institucionální partneři